X
تبلیغات
زولا
 شرکت گلدیران از اواخر سال 2007 میلادی مدل‌های جدیدی از یخچال‌های ال‌جی را موسوم به CS در مدل‌های IR-B1241YVS، IR-B1241YBS، IR-B1241YLS، IR-B1261YVS، IR-B1261YBS و IR-B1261YLS به بازار ایران عرضه کرده است.
این مدل‌ها در ابعاد  5/23 و 5/25 فوت و رنگ‌های سفید براق، سفید چرم و تیتانیوم می‌باشند و در نگاه اول ممکن است مشابه با مدل‌های 658 و 718 به نظر آیند. البته این تشابه تنها از نظر ابعاد و ظرفیت صحیح است ولی با بررسی دقیق‌تر متوجه گزینه‌ها و قابلیت‌های جدیدی می‌شویم که به هیچ وجه در مدل‌های پیشین دیده نشده. این گزینه‌های جدید علاوه بر زیباتر ساختن محصول، ‌آن را کارآمدتر کرده است که در این جا به برخی از آن‌ها اشاره می‌نماییم:
1- سیستم آبسردکن جدید: در مدل‌های پیشین برخی از مصرف‌کنندگان از بوی آب خنک شده توسط آبسردکن گلایه داشتند ولی در این  مدل‌ها  با به‌کارگیری سیستم جدید آبسردکن این مشکل تا حد قابل ملاحظه‌ای برطرف شده است.
2- انتقال یخساز به درب فریزر: یخچال‌هایTop Mount  (فریزر بالا) علی‌رغم تمامی امکانات و تجهیزات خود، به سبب کمبود فضای فریزر نتوانستند رضایت کامل مصرف‌کنندگان را تأمین نمایند. در این راستا شرکت ال‌جی جهت جلب رضایت صددرصد مشتریان محصولاتTop Mount  خود دست به ابتکار جالبی زده است. در مدل‌های جدید یخچال‌های ال‌جی، ظرف‌های یخساز از فضای داخل فریزر به درب آن منتقل شده‌ و فضای مفید داخل فریزر افزایش یافته است.
3- نمایشگر زیبا: محصولات جدید، مجهز به نمایشگر جدیدی هستند که جلوه‌ی نمای بیرون محصول را دوچندان ساخته است.
4- دو لامپ داخلی: وجود دو لامپ در داخل یخچال علاوه بر روشن‌تر نمودن محیط یخچال سبب زیباتر شدن آن شده است.
5- جاگوشتی متحرک: متحرک بودن جاگوشتی به مصرف‌کننده امکان می‌دهد این کشو را بر حسب علاقه و سلیقه‌ی خود  در هر قسمت دل‌خواه از یخچال جاسازی کند.
6-  آبریز با عمق بیشتر: از ویژگی‌های جدیدی است که امکان پر کردن لیوان‌هایی با دهانه‌ی بزرگتر را برای مصرف‌کننده فراهم می‌آورد.
7- ویتا لایت: ویتا لایت از ابداعات تکنولوژیک اخیر ال‌جی است. این تکنولوژی بر اساس آزمایش‌ها و محاسبات انجام شده، طی 2 هفته، بیش از 20 درصد در حفظ ویتامین C   موجود در میوه و سبزیجات مؤثر بوده است. از سوی دیگر ویتا لایت می‌تواند حداقل تا 15 درصد از کاهش رطوبت و تازگی مواد بکاهد. این دو ویژگی سبب افزایش مدت ماندگاری میوه و سبزیجات در یخچال می‌شود.
8- فن قابل رویت:‌ چرخش هوای سرد داخل فریزر باعث یکنواختی دمای داخلی آن می‌شود و با جلوگیری از تجمع هوای سرد در یک نقطه، از تشکیل برفک جلوگیری می‌کند. فن قابل رویت یخچال فریزری بدون برفک (No-Frost) را به شما هدیه می‌کند.

تهیه شده توسط جناب آقای براتی از بخش بازرگانی گلدیران